REGIONAL EXPRÉS 17501 BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA > MADRID-CHAMARTÍN |
REGIONAL EXPRÉS 15912 RIBA-ROJA D'EBRE > BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA |
|||||
Gare/Arrêt | Arrivée | Départ | Gare/Arrêt | Arrivée | Départ | |
---|---|---|---|---|---|---|
BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA | 08:43 | RIBA-ROJA D'EBRE | 11:48 | |||
BARCELONA-PASSEIG DE GRÀCIA | 08:52 | 08:53 | FLIX | 11:55 | 11:55 | |
BARCELONA-SANTS | 08:58 | 09:03 | ASCÓ | 12:02 | 12:02 | |
SANT VICENÇ DE CALDERS | 09:50 | 09:50 | MÓRA LA NOVA | 12:17 | 12:18 | |
TORREDEMBARRA | 09:57 | 09:58 | CAPÇANES | 12:30 | 12:30 | |
ALTAFULLA-TAMARIT | 10:02 | 10:02 | MARÇÀ-FALSET | 12:39 | 12:39 | |
TARRAGONA | 10:09 | 10:11 | PRADELL DE LA TEIXETA | 12:45 | 12:45 | |
VILA-SECA | 10:18 | 10:19 | DUESAIGUES-L'ARGENTERA | 12:50 | 12:50 | |
REUS | 10:27 | 10:28 | RIUDECANYES-BOTARELL | 12:56 | 12:56 | |
LES BORGES DEL CAMP | 10:36 | 10:36 | LES BORGES DEL CAMP | 13:01 | 13:01 | |
MARÇÀ-FALSET | 10:55 | 10:55 | REUS | 13:07 | 13:08 | |
CAPÇANES | 11:02 | 11:02 | VILA-SECA | 13:17 | 13:17 | |
MÓRA LA NOVA | 11:13 | 11:14 | TARRAGONA | 13:24 | 13:26 | |
ASCÓ | 11:29 | 11:29 | ALTAFULLA-TAMARIT | 13:34 | 13:34 | |
FLIX | 11:36 | 11:37 | TORREDEMBARRA | 13:37 | 13:38 | |
RIBA-ROJA D'EBRE | 11:44 | 11:45 | SANT VICENÇ DE CALDERS | 13:46 | 13:47 | |
FAIÓ-LA POBLA DE MASSALUCA (FAYÓN) | 11:55 | 11:56 | VILANOVA I LA GELTRÚ | 14:00 | 14:01 | |
NONASPE | 12:06 | 12:06 | BARCELONA-SANTS | 14:37 | 14:40 | |
CASPE | 12:28 | 12:29 | BARCELONA-PASSEIG DE GRÀCIA | 14:44 | 14:45 | |
SAMPER | 12:57 | 12:57 | BARCELONA-ESTACIÓ DE FRANÇA | 14:55 | ||
LA PUEBLA DE HIJAR | 13:05 | 13:06 | ||||
LA ZAIDA-SÁSTAGO | 13:18 | 13:18 | ||||
QUINTO | 13:28 | 13:28 | ||||
ZARAGOZA MIRAFLORES | 13:54 | 13:54 | ||||
ZARAGOZA GOYA | 13:57 | 13:58 | ||||
ZARAGOZA PORTILLO | 14:00 | 14:01 | ||||
ZARAGOZA-DELICIAS | 14:05 | 14:07 | ||||
CALATAYUD | 15:06 | 15:06 | ||||
ARIZA | 15:30 | 15:30 | ||||
ARCOS DE JALÓN | 15:43 | 15:43 | ||||
MEDINACELI | 15:57 | 15:57 | ||||
TORRALBA | 16:05 | 16:05 | ||||
SIGÜENZA | 16:19 | 16:19 | ||||
BAIDES | 16:31 | 16:31 | ||||
MATILLAS | 16:37 | 16:37 | ||||
JADRAQUE | 16:45 | 16:45 | ||||
CARRASCÓSA DE HENARES | 16:52 | 16:52 | ||||
ESPINOSA DE HENARES | 16:57 | 16:57 | ||||
HUMANES DE MOHERNANDO | 17:07 | 17:07 | ||||
YUNQUERA DE HENARES | 17:16 | 17:16 | ||||
GUADALAJARA | 17:23 | 17:23 | ||||
MADRID-CHAMARTÍN | 18:07 | |||||
Source : RENFE |